Про нас

ТОВ Юридична фірма «ЮМАС» надає юридичні та консультаційні послуги з дати свого заснування у серпні 1996 року.

Юристи фірми спеціалізуються в питаннях корпоративного, політичного, міжнародного, IT права, підготовки, укладання та супроводження господарських договорів, мають великий досвід представництва інтересів в судах усіх юрисдикцій та інстанцій, стягнення боргів, оскарження рішень державних органів і установ та виконання судових рішень, надання послуг закордонним інвесторам та міжнародним компаніям, які розглядають можливість входження на ринок України, та сприяння встановленню нових ділових контактів за кордоном для українських компаній тощо.

Клієнтами фірми є юридичні та фізичні особи України, нерезиденти України, міжнародні організації. Серед них є українські та іноземні фінансові установи, страхові компанії, великі та середні підприємства різних галузей, науково-дослідні інститути та інші.

Юридична фірма «ЮМАС» має багаторічний досвід позитивного вирішення спорів, у тому числі судових, на користь своїх клієнтів, а вся діяльність фірми спрямована на максимальне задоволення потреб та інтересів клієнтів, враховуючи індивідуальний та гнучкий підхід.