Новиниюмасновини

Юридична фірма «ЮМАС» стала партнером «VI Global Ukrainians Forum"

base article image

6 липня цього року відбудеться вже шостий Форум «Global Ukrainians». Цього разу він пройде під назвою «Трансформаційна роль експатів у сучасних реформаційних процесах  України».

У ньому візьмуть участь понад 400 дипломатів, державних службовців, бізнесменів, громадських діячів, а також представників ЗМІ, в тому числі біля 100 гостей прибудуть з 20 іноземних країн.

У першій дискусійній панелі на тему «Економічні, дипломатичні та експертні можливості експатів» в якості спікера візьме участь керуючий партнер ЮФ «ЮМАС» Вадим Трюхан.

У цьому році ми вирішили виступити партнером Форуму. Приємно, що Благодійний Фонд «Глобал Юкрейн», юридичний супровід створення якого чотири роки тому забезпечував особисто директор нашої фірми Максим Дацюк, став платформою для об’єднання зусиль закордонних українців навколо ідеї побудови європейської демократичної високорозвиненої України.

Більше про форум за цими лінками:

https://www.facebook.com/events/2031449610441334/?active_tab=discussion

https://global-ukraine.com/2018/06/vi-global-ukrainians-forum-naskilky-vazhlyva-transformatsijna-rol-ekspativ-u-reformuvani-ukrayiny/