Новиниюмасновини

Керівництво юридичної фірми «ЮМАС» відвідало церемонію вручення Премії імені Івана Франка

base article image

27 серпня в Народному домі ім. Івана Франка (місто Дрогобич, вул. Івана Франка, 20) пройшла ІІІ урочиста церемонія нагородження Лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка, яку відвідали керуючий партнер Вадим Трюхан та директор фірми Максим Дацюк.

У церемонії брали участь провідні українські та іноземні науковці, дипломати, громадські та релігійні діячі, представники органів державної влади та ЗМІ.

У номінації “за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук” нагороду вручили доценту східноєвропейської історії Гельсінського університету – ЙОГАННЕСУ РЕМІ.

У номінації “за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики” нагороду отримала доктор філологічних наук, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, професор Українського католицького університету (Львів) і Українського вільного університету (Мюнхен), завідувач кафедри філології Українського католицького університету – ЯРОСЛАВА МЕЛЬНИК.

Керуючий партнер фірми Вадим Трюхан отримав з рук організаторів Подяку за участь у формуванні преміального фонду та забезпечення юридичного супроводу діяльності Міжнародного Фонду Івана Франка в ході підготовки до церемонії вручення премії.

Більше про Премію за цим лінками:

https://www.facebook.com/frankoprize/

http://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2018/08/27/u-drohobychi-nahorodyly-laureativ-mizhnarodnoji-premiji-im-ivana-franka-2018-roku/