Новиниюмасновини

Вадим Трюхан взяв участь у Економічному Форумі в Криниці

3-6 вересня ц.р. у місті Криниці (Польща) відбувся XXVIII Економічний Форум.

В ньому взяв участь наш керуючий партнер Вадим Трюхан. Він виступив на дискусійній панелі, присвяченій перспективам встановлення миру на українському Донбасі.

У своїй промові він наголосив на тому, що на шостому році війни, яку розв’язала Росія проти України, нарешті з’явився шанс встановити мир і почати відновлювати зруйновану інфраструктуру і забезпечити реінтеграцію людей, які перебувають під окупацією, в українське суспільство.

Той факт, що згідно з опитуванням німецького Центру східноєвропейських досліджень, 54,5% громадян хочуть повернення в Україну, вселяє оптимізм і накладає особливу відповідальність на українську державу. Жодні розмови про здачу окупованого Донбасу не мають права на життя.

Водночас, Вадим Трюхан, у відповідь на запитання модератора, наголосив, що Росія не лише порушує міжнародне право, вона вважає його другорядним по відношенню до власних національних інтересів, як їх наразі розуміють у Кремлі. Разом з тим, за його словами, це не означає, що й Україна та міжнародна спільнота мають діяти аналогічно. Навпаки, слід використовувати всі інструменти, які містить міжнародне публічне право та міжнародне приватне право, з тим, щоб поновити справедливість.

Крім того, В. Трюхан взяв у роботі низки панельних дискусій, присвячених розвитку іноваційних технологій, внутрішньополітичній ситуації в Україні, Польщі та ЄС, а також розвитку торговельно-економічної та інвестиційної співпраці між Україною та Польщею і державами-членами ЄС.

Більше про Форум за цим лінком:

http://www.forum-ekonomiczne.pl/?lang=en