Дацюк Максим

base article image

У 2003 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «міжнародне право», а в 2018 році з відзнакою Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю «менеджмент ЗЕД».

У 2004-2008 роках перебував на Дипломатичній службі на різних посадах у департаменті Європейського Союзу МЗС України. Був радником віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.  

У 2008-2010 рр. - був одним з ініціаторів створення та очолював міжнародно-правовий підрозділ Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України.

У 2010-2014 рр. займався правовим супроводом підготовки та проведення в Україні та Польщі у 2012 році фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Очолював Юридичне управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів.

З 2014 року займається приватною юридичною практикою та громадською діяльністю. 

Брав участь в низці переговорів щодо врегулювання окремих міжнародно-правових проблем у відносинах України з іншими країни, був членом робочих груп на переговорах з ЄС щодо укладення Угоди про асоціацію, угод про візовий діалог та реадмісію тощо.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства інфраструктури України (2013 рік) та відзначеним багатьма подяками міністрів закордонних справ, інфраструктури, віце-прем’єр-міністра, прем’єр-міністра (2005, 2006, 2012 роки) та цінним подарунком МЗС України (2007 рік).

З 2014 року займається приватною юридичною практикою та громадською діяльністю.